Kajaki Dunajec

Spływy kajakowe Dunajec

869

Nie jest niczym odkrywczym, że każda złotówka wydana na aktywność fizyczną oszczędza nam fortunę na wydatkach u lekarzach. Odrobina ruchu z dala od miejskiego zgiełku czyni cuda. Kombinację ruchu i świeżego powietrza daje nam wiele rodzajów aktywności, ale spływ kajakowy daje o wiele więcej. Prawdziwą przygodę! Kto był na spływie kajakowym - ten na 100% potwierdzi. Skoro coś przywiodło Cię tutaj, to znaczy, że zdecydowałeś się na aktywny wypoczynek.

Jeśli nie chcesz się rozczarować szukając ofert po omacku, trafiłeś w dobre miejsce! Śmiało czytaj dalej! Dunajec to rzeka, która w swoim sąsiedztwie ma doskonałe warunki do zabawy na rzekach i jeziorach. Może interesuje Cię nie tylko rzeka Dunajec? Wybierz spośród propozycji jednej z firm organizujących spływy kajakowe na jednej z proponowanych polskich rzek. Spływ kajakowy to w każdym przypadku niesamowita atrakcja. Gdy skorzystasz z profesjonalnej oferty, to przekonasz się, że rzeka Dunajec i okolice jest tym dla kajakarzy czym . Ma do zaoferowania wszystko to, czego od dobrze przemyślanego pływania kajakiem powinno się oczekiwać.

Ile dni spędzonych w kajaku, tyle niesamowitych wspomnień. Organizator każdorazowo zapewnia mnóstwo uśmiechu. To w pełni Twoja decyzja, czego ponad to oczekujesz. Oferta jest elestyczna. Niektórzy wolą nie martwić się o nic, bardziej doświadczeni chcą pełnej samodzielności.

Ci pierwsi nie muszą upychać do kajaka namiotu, ani szukać codziennie pola namiotowego. Ci z drugiej grupy muszą myśleć o miejscu na nocleg i innych przyziemnych sprawach. Każde z rozwiązań ma swoje zalety. Gdy na kajaki nie masz z kim jechać, to nie ma tragedii, bo nie ma lepszej okazji, żeby kogoś poznać jak wspólne przygotowywanie posiłku po męczącym dniu! Czas spędzony w kajaku poprawia sylwetkę. Do tego pozwala się odprężyć i ładuje nam akumulatory. Po powrocie do domu możemy pochwalić się wspaniałą opalenizną. Spływ to ponadto doskonała okazja, żeby poznać przyjaciół. Musisz wiedzieć, że nie jest ważny Twój wiek, płeć, doświadczenie ani sprawność fizyczna. Każdy świetnie sobie radzi. Jest jeszcze jeden niewątpliwy plus takiej formy wypoczynku - niewielka cena. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do wybrania się na spływ kajakowy, to obejrzyj zdjęcia w galerii - obraz wart jest tysiąc słów! Każdy spływ kajakowy jest inny. Jaki będzie Twój? Jest tylko jedna droga, żeby to sprawdzić! Napisz, zadzwoń, umów się na wyprawę! Zaproś kogoś - na przykład znajomych, albo jedź samemu. Czy wiesz, że ludzie rozmawiali ze sobą na spływach zanim powstał Internet? Zobacz jak to było w lepszych czasach! Ostrzegamy - to wciąga! spływy kajakowe Dunajec. Zapraszamy!

Nasi partnerzy

Zostań naszym partnerem

lokalizacjaObustronna korzyść

Zostań naszym partnerem

lokalizacjaObustronna korzyść

Zostań naszym partnerem

lokalizacjaObustronna korzyść

Zostań naszym partnerem

lokalizacjaObustronna korzyść