Mistrzostwa Europy w kajakarstwie odwołane

Mistrzostwa Europy w kajakarstwie zaplanowane na 15-18 października w rumuńskim Bascov nie odbędą się. Wszystko przez utrudnienia związane z podróżami w dobie koronawirusa

Mistrzostwa Europy miały się odbyć na początku czerwca jednak ze względu na pandemię koronawirusa zostały przełożone na październik. Jednak i ten termin nie okazał się dobry. Wciąż istniejące ograniczenia związane głównie z kwarantanną dla osób podróżujących spowodowały, że zawody nie odbędą się. Obostrzenia znacząco bowiem utrudniają sprawne przeprowadzenie imprezy

W Rumunii miały wystartować wszystkie polskie grupy z wyjątkiem kadry kobiet. W tej sytuacji jedynym międzynarodowym sprawdzianem w tym sezonie będzie Puchar Świata w Szegedzie, który zaplanowano na 24-27 września. Węgrzy niedawno potwierdzili termin imprezy. Z biało-czerwonych zainteresowani startem są tylko kajakarze.

 

 

VII Edycja 500 kajaków
3-4.08.2019

to rekreacyjna impreza na jednej z ostatnich nieuregulowanych rzek w Polsce. Pierwszy spływ odbył się w 2013 roku w związku z obchodami 500 lecia województwa podlaskiego, uczestniczyło w nim 232 załogi kajakowe. W 2017 roku w spływie uczestniczyło 670 osób – 362 załogi kajakowe!

Ultramaraton z Nurtem Niepodległości
01.06.2019

II Ultramaraton Z Nurtem Niepodległości „Pilica, rzeka która łączy” Tomaszów Mazowiecki – Warka 119 km. Serdecznie zapraszamy, na drugą już edycję Ultramaratonu na rzece Pilicy. W duchu niepodległości, pragniemy świętować, tak ważne w naszej historii, wydarzenie.

AMP Kamienna 2019 – Ruszyły zapisy!
12-14.04.2019

I znów wystartowały! Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na tegoroczne, XXXVI zawody w kajakarstwie górskim AMP Kamienna 2019.

Nasi partnerzy
PZK
500 kajaków
Amber
AMP
facebook linkedin twitter search-icon